Elkészült a Cellux Csoport új arculata, és új honlap mutatja be sokszínűségüket és az általuk képviselt értékeket.

Elkészült a Cellux Csoport új arculata, és új honlap mutatja be sokszínűségüket és az általuk képviselt értékeket. Rendbe szedték a saját magukról alkotott képüket: mik a céljaik? Milyen dolgokat csinálnak? Majd tevékenyságüket  három fő részre bontották. A Design Stúdióban terveznek tárgyakat, illusztrációkat, kiállításokat vagy akár szolgáltatásokat is. Az Elméleti Labor a tréningekért és workshopokért felelős, ahol kreatív gondolkodást és design módszertant (Design Thinking) oktatnak.



A Közösségi Műhelyben pedig továbbra is azon dolgoznak, hogy a fenntarthatósági témákat feldolgozó alkotó foglalkozásainkon, minél több gyerekkel és felnőttel megismertessék többek között az újrahasznosítás, a gerillakertészkedés és az egészséges táplálkozás témakörét.

Akár terveznek, akár tanítanak, akár foglalkozást vezetnek, előnyben részesítik a környezetvédelemmel, társadalmi felelősségvállalással, fenntarthatósággal és ezek kommunikációjával kapcsolatos projekteket.

Olyan arculatot terveztek, ami tükrözi, miben hisznek: a nyitottságot, a közösséget, az együttműködést, sokféleséget, a humort, a vidámságot, de ezek mellett az egyszerűséget és letisztultságot is. A logó ezért egy sok színes vonalkából felépülő “C” betű, ami ha kell kaméleonként át tud alakulni, attól függően, hogy éppen milyen projektben vesznek részt. Ha a Design Stúdió jelenik meg önállóan, akkor csak kék, ha az Elméleti Labor, akkor zöld, ha pedig a Közösségi Műhely, akkor korall színekben pompázik. A logó ezen kívül kabalaként is működik és különböző módokon felöltöztethető: kis kuktasapkájában például a Cellux Gyerekkonyhát szimbolizálja.



A tagok bemutatására fotósorozatot készítettek, ahol mindannyian egyenként megmutatják azokat a tárgyakat, amik munkaasztalaikon megjelennek. Ezekből a fotókból készítették azután a névjegykártyákat is.

Az új weboldal a www.celluxcsoport.hu címen érhető el.

Közreműködök:
Pais Panni, Csernátony Fanni (átfogó koncepcióalkotás, szövegírás), Sas Olivér (arculat, webgrafika, webkoncepció), Fecher Ágnes (profilképek, tárgyfotók, brandfotók és sok-sok más fotó), Adorjáni András (programozás), Kismarty-Lechner Zita (szövegírás, grafikai koncepció), Honti Viktor (ux tanácsok), Horváth Anna (ösztönzés), NESsT Hungary (forrás)

szöveg: sajtóközlemény

 




Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

"Nincs is jobb annál, mint, amikor szabad kezet kapsz"

Interjú a Sütő Interior Architects vezetőpárosával: Sütő Katával és Sütő Lászlóval.

Nyomtass utcabútorokat háztartási hulladékból!

Nyomtass utcabútorokat háztartási hulladékból!

A lakosok megtervezik, a robotok pedig háztartási hulladékból, 3D nyomtatással megvalósítják.

Egyszülős Központ, Biennále és gyapjú ház az idei Highlights of Hungary jelöltjei között

Egyszülős Központ, Biennále és gyapjú ház az idei Highlights of Hungary jelöltjei között

Drón, robot, gyapjúház vagy esetleg egy közösségi tér lesz a nyertes? Inspiráló alkotások a hazai kreatív világból, január 28-ig lehet szavazni.

Hirdetés