A nyílt napon felteheted az Építőművészet BA szakkal kapcsolatos kérdéseidet.

Hirdetés

Ma 15 órától virtuális nyílt napot tart a MOME Építészeti Intézete. Ha felvételizel az Építőművészet BA szakra, de még vannak kérdéseid akkor...

ismét megnézheted Getto Tamás szakvezető ismertetését a képzésről ezen a linken, 16.30-tól pedig élőben teheted fel a kérdéseidet Getto Tamásnak, illetve két másodéves hallgatónak, Véghelyi Borinak és Szelevényi Oszkárnak.

Többek között arról is szó lesz, hogy mi várható a felvételin, és hogyan készülj rá, ez utóbbiról első- és másodéves Építőművészet BA hallgatók osztják meg tapasztalataikat, akiket később kérdezhetsz is.

Ezen kívül belenézhetsz hallgatók munkáiba, akik egyfelől megmutatják, hogy mi volt a mappájukban, amikor sikeresen felvételiztek, másfelől azt is, hogy miket csináltak amióta az egyetemre járnak.

Az eseményről a szak Facebook-oldalán is tájékozódhatsz.




Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

A saját hang ereje

Sosity Beáta MOMÉ-n készült diplomamunkája beszédfejlesztő applikáció sérült gyerekek számára

A MOME hallgatói is tudatosabban védik az alkotásaikat

Az egyetemmel együttműködési megállapodást kötött a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala.

Városi dzsungel, egyensúly keresés és kísérleti lábbeli objektek

A MOME Divat- és Textiltervezési tanszékének idei MA diplomamunkái.

Hirdetés