A Deák17 Galéria kiállítása a virtuális térben.

Hirdetés

A Deák 17 Gyermek és Ifjúsági Művészeti Galéria egy egzotikus utazással indítja az évet, méghozzá virtuális túrával Japánba.

A kirándulás olyannyira érdekes, hogy koránt sem csak gyermekeknek ajánlott: találkozhatunk Satoe Tone gyermekkönyv-illusztrátorral, aki a japán újévhez szorosan kötődő kínai horoszkóp állatjegyeiről mesél, valamint origami foglalkozásra is invitál. Ezután készíthetünk japán zen kertet, ujjbábokat varázslatos japán lényekkel, és szakura lámpást is. A szakura Japán szimbolikus növénye, a cseresznyefa, melynek tavaszi virágzása az ország egyik legfontosabb ünnepe.

A vírushelyzetre való tekintettel az utazás  online zajlik majd, másfelől annál egyszerűbb részt venni rajta.

Időpont: január 16. 10.00-11.00, a Facebook-esemény itt, partner a Japán Alapítvány Budapesti Iroda.




Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Fény más megvilágításban

Fény más megvilágításban

Superluminal, a LAM új tárlata

Több mint 10 év után éled újjá a FontFront

Több mint 10 év után éled újjá a FontFront

A magyar grafika ikonikus tervezői és tipográfiai játéka
 

A design és a természet új egysége (X)

A design és a természet új egysége (X)

Egyedülálló lakberendezési megoldások és friss designtrendek várnak az idén ötéves S/ALON BUDAPEST látogatóira szeptember 22-23-24-én.

Hirdetés