• 2023-02-08 09:00
  • Deco

Lüsztermáz és habos kávé

Néhány hónapja nyílt meg az Asterisk nevű galéria-kávézó.

Szándékos véletlenszerűség az automatizmus határán | „Popművészeti” relációk

A sorozat utolsó, befejező része, nem kevésbé izgalmas részletekkel.

Több Bondnyi műtárgylopás | „Popművészeti” relációk

Újabb izgalmas filmes-képzőművészeti kapcsolódások, sorozatunk évzáró részében.

Felfal, mint Szaturnusz a gyermekeit | „Popművészeti” relációk

Újabb izgalmas filmes-képzőművészeti kapcsolódások, sorozatunk legújabb részében.

Apokalipszis van Goghtól Will Smith-ig | „Popművészeti” relációk

Gary Oldman Dürerként is jól fest | „Popművészeti” relációk

Csak egyféleképpen menthetjük meg a kultúrát háború idején

A KÉK beszélgetése az orosz-ukrán háború nyomán történő kulturális átalakulásról.

Egy lakásnyi műtárgy „in situ”

Fotókkal, egyedi grafikákkal, nyomatokkal és festményekkel, valamint design tárgyakkal és szobrokkal telik meg egy belvárosi lakás december első hétvégéjén.

A magyar design rövid története a XX. századtól napjainkig

Márciusban sem hagy program nélkül minket a Mutargy.com.

Műtárgysokk

Szétnéztünk az Országos Múzeumi Restaurálási és Raktározási Központ szigorúan őrzött termeiben.

Műtárgyat karácsonyra!

Online karácsonyi Aukció a BÁV-nál.

Régi mesterektől modern műtárgyakig

Ötnapos karácsonyi aukció a Nagyházi Galéria és Aukciósháznál

Műtárgyat karácsonyra

Online karácsonyi Aukció a BÁV-nál

A világ eltűnt remekművei egy virtuális kiállításon

Van Gogh, Monet és Cézanne is van az elveszettnek nyilvánított ikonikus műalkotások közt.

Idén háromnapos lesz a Műtárgyak Éjszakája

Bővített kínálattal jelentkezik szeptember közepén a művészeti programsorozat.

Beszélgetősorozatot indít az este’r partners

A belsőépítészet és tervezés nézőpontjait hozzák párbeszédbe a galériák, művészeti intézmények és gyűjtők szempontjaival.

Ahol a belsőépítészet találkozik a képzőművészettel

Van egy kiállítás a Kálvin térnél, ahol ha megtetszik egy festmény, akár haza is viheted.

Hirdetés