Már lehet szavazni az Architizer A+ Awards top ötjébe bekerült magyar fotósra.

Hirdetés

Első magyar fotográfusként került be Palkó György a nemzetközi Architizer A+ Awards verseny finalistái közé. A legjobb ötbe az Oszakai Expóról készült anyagával jutott be, a Magyar Pavilonról készült különszámunk egyébként itt lapozható át. Palkó Györgynek egyébként nemrégiben nyílt kiállítása, ahol 80 kép látható a NEO Kortárs Művészeti Térben.

Az Architizer A+ Awards versenyen már lehet szavazni a legjobb pályaművekre, a voksot ezen a linken lehet leadni.

„A fotográfiában nem az érdekel, hogy egy épület ‘szép’ legyen. Inkább az, hogy igaz legyen. Nem épületeket fényképezek. Azt próbálom megérteni és megmutatni, hogy mi marad utánunk” – vallja Palkó György.

Forrás: Sajtóinformáció




Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Megnézheted, hogy milyen fotót készített a születésnapodon a Hubble űrteleszkóp

A NASA ezzel ünnepli az űreszköz 30. születésnapját.

Elkészült a lenyűgöző Future Breath fotósorozat folytatása

Szabó Viktor „épület-fantáziáira” már korábban is felfigyeltek, de a II. rész még egységesebb, átgondoltabb lett.

Életre kelnek Frank Lloyd Wright meg nem valósult tervei

Egy spanyol építész valósághű fotókat készít a klasszikus építész tervei alapján. 

Hirdetés