Elnyerte a “Legjobb irodafejlesztés – Magyarország” címet.

Öt csillagos minősítéssel elnyerte a “Legjobb irodafejlesztés – Magyarország” címet a WING által fejlesztett és a közelmúltban átadott Ericsson-székház az European Property Awards első fordulójában, így ebben a kategóriában versenybe szállhat Európa legjobbjaival a regionális elismerésért is. A WING két másik fejlesztését is elismerték az október 25-én Londonban tartott ünnepségen: az ibis Stlyes Hotel Airport Budapest a „Hotelfejlesztés & Design – Magyarország”, a Kassák Residence építés alatt álló, közösségi szolgáltatásokat nyújtó lakópark pedig a „Lakóingatlan-fejlesztés – Magyarország” kategóriában kapott díjat.

Ibis Airport Hotel - Szerdahelyi László (Aspectus Architect)

Öt csillagos minősítéssel elnyerte a “Legjobb irodafejlesztés – Magyarország” címet a WING által fejlesztett és a közelmúltban átadott Ericsson-székház (építész: Szerdahelyi László, Aspectus Architect) az European Property Awards első, hazai fordulójában, így ebben a kategóriában versenybe szállhat Európa legjobbjaival a regionális elismerésért is. Az elismerést október 25-én a londoni The Royal Lancaster London dísztermében tartott ünnepségen adták át.

 „Az Ericsson új irodaháza az egyik legkorszerűbb épület az országban, büszkék vagyunk arra, hogy mi fejleszthettük. Nagy öröm számunkra, hogy a fejlesztésünket a szakma is elismerte, és így európai szinten is megmérettetheti magát ez az egyedülálló épület”

- mondta Noah Steinberg, a WING elnök-vezérigazgatója. Hozzátette: az elismerés is bizonyítja, hogy a WING a magyar ingatlanpiac piacvezető irodafejlesztőjeként nemzetközi nagyvállalatok partnereként, azok mindenfajta ingatlanigényére nyújt hosszú távon megoldást.

Köszönettel tartozom minden kollégának, minden partnerünknek, akik közösen dolgoztak ezért a sikerért” – hangsúlyozta.

A Magyar Nobel-díjasok K+F Parkjának I. ütemeként felépült, 24 ezer négyzetméteres Ericsson Ház a legújabb high-tech megoldásoknak köszönhetően nemcsak a jelen, hanem a jövő igényeinek is megfelel, a LEED Gold minősítése által pedig a legszigorúbb környezettudatossági követelményeknek is eleget tesz. Az Ericsson Házban az irodák mellett az épületben kapott helyet a svéd cég egyik legnagyobb kutatás-fejlesztési központja, hazánk egyik legkorszerűbb és egyik legnagyobb szerverterme, valamint az Ericsson innovációs műhelye, az Ericsson Garázs is. Az irodaházat a WING teljes mértékben az Ericsson itt dolgozó 1800 alkalmazottjának igényeire szabta, egyben, az épületet az Ericsson Magyarország hosszú távú szerződés keretében bérli.

A WING két másik fejlesztését is elismerték a londoni díjátadón: az ibis Stlyes Hotel Airport Budapest (építész: Szerdahelyi László, Aspectus Architect) a „Hotelfejlesztés & Design – Magyarország”, a Kassák Residence (koncepcióterv: Vikár és Lukács Építész Stúdió, első épületek tervei: Szerdahelyi László, Aspectus Architect) építés alatt álló, közösségi szolgáltatásokat nyújtó lakópark pedig a „Lakóingatlan-fejlesztés – Magyarország” kategóriában kapott díjat.

Kassák Residence - koncepcióterv: Vikár és Lukács Építész Stúdió, első épületek tervei: Szerdahelyi László (Aspectus Architect)

Az European Property Awards az ingatlanszakma egyik legrangosabb és legismertebb európai megmérettetése, amely negyedszázada díjazza minden évben 45 kategóriában a kiemelkedő fejlesztéseket. A győztesekről egy nyolcvan iparági szakértőből álló zsűri dönt: a pályázatokat a projektek tervei, minősége, innovativitása, eredetisége, fenntarthatóság iránti elkötelezettsége alapján pontozzák, majd ez alapján rangsorolnak. A nemzeti szinten befutó győztes projektek között dől el, kié az adott kategória öt csillaggal minősített regionális fődíja, ezt követően a világ 10 régiójának kategóriagyőztesei versenyeznek az ingatlan Oscarnak is nevezett International Property Awards globális elismeréseiért. A “World’s Best” díjakat 2018 decemberében adják át Londonban.




Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Két nívódíjat is kapott napokon belül a MOME-campus

Két nívódíjat is kapott napokon belül a MOME-campus

Az ingatlanfejlesztési után az építőipar nívódíjat is bezsebelte a Market-csoport fejlesztése.

Debreceni kreatívok taroltak egy arculati világversenyen

Debreceni kreatívok taroltak egy arculati világversenyen

A Kreatív Vonalak öt terve is komoly elismerést kapott a WOLDA pályázatán. 

Nemzetközi díjat nyert a Régészeti Látogatóközpont logója

Nemzetközi díjat nyert a Régészeti Látogatóközpont logója

A logó a Magyar Nemzeti Múzeum részére készült.

Hirdetés