Hirdetés

Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

12 fős építészirodánkba keresünk IRODAVEZETŐT, aki a cég működéséhez szükséges napi adminisztrációs tevékenységet elvégzi.

Főbb feladatok:

  • számlázás, könyveléstámogatás
  • irodaüzemeltetés (irodaszerek, egyéb fogyóeszközök beszerzése)
  • projektdokumentumok előkészítése
  • beérkező és kimenő posta intézése, banki ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • webes jelenlét felügyelete és frissítése
  • utazásokkal, céges rendezvényekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • nyílt, kommunikatív, problémamegoldó személyiség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • jó szervezői készség
  • minimum kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • szoftverüzemeltetői tapasztalat, webes ismeretek
  • munkatapasztalat irodai környezetben
  • B kategóriás jogosítvány
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • határozatlan idejű, hosszútávú foglalkoztatás
  • dolgozói mobiltelefon és laptop
  • támogató környezet, rugalmasság
  • barátságos munkakörnyezet, segítőkész munkatársak

Munkavégzés helye:  Budapest, II. kerület

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat a plant@plant.co.hu e-mail címre várjuk.

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Festő művezető

Elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett szakembert keresnek.

Amikor a HillSide irodaházat az alapoktól újragondolták

Keszthelyi Kristóf az irodaház újratervezéséről és a termékeny megoldásokról nyilatkozott.

Folyamatmérnök

Vasbetonelem előregyártó üzem keres dolgozót.

Hirdetés