SPP Architecture Kft. budapesti székhelyű építész irodánkba hosszú távra munkatársat keresünk BIM menedszer és tervfeldolgozói munkakörbe, azonnali kezdéssel.

Elvárások

  • szakirányú végzettség és szakmai tapasztalat
  • informatikai jártasság
  • ArchiCAD szoftver magasszintű ismerete
  • BIM menedzseri tapasztalat
  • jártasság a tervdokumentációk feldolgozásában
  • fiatalos, lelkes, lendületes attitűd
  • precíz, proaktív és önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny

  • látványtervező programok ismerete
  • angol nyelvtudás

Feladatkör

  • a cég BIM rendszerének teljeskörű felülvizsgálata, fejlesztése és fenntartása
  • BIM menedzserként a tervfeldolgozás segítése

Amit kínálunk

  • professzionális munkakörnyezet a Gellért téri irodánkban
  • hosszú távú együttműködés
  • versenyképes fizetés
  • izgalmas, változatos projektekben való részvétel lehetősége
  • mindennapi munkában közvetlenség, emberség

Várjuk fényképes önéletrajzodat és portfoliódat az bence.pottyondy@spparchitecture.com címre!

SPP Team | Web

Kapcsolódó cikkek

Új munkatársat keres a 81font csapata

A 81font csapata keresi több éves építészeti/belsőépítészeti gyakorlattal és szakirányú végzettséggel rendelkező új tagját.

Kert- és tájépítész tervező munkatársat keres a BORD Építész Stúdió

Kert- és tájépítész tervező munkatársat keresünk hosszú távra, összetett feladatkörrel, ami végigkíséri a tervezési folyamat teljes hosszát, koncepcióalkotástól kivitelezésig.

Dolgozz a Roomba Design Studioval!

Főként kiviteli tervdokumentáció készítésére és CAD feldolgozásra keres új munkatársat a Roomba Design Studio.