Elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett szakember jelentkezését várjuk.

A Market Építő Zrt., piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget beszerzési munkatárs pozícióba, azonnali belépéssel.

Feladatok

  • Árajánlatok bekérése, elemzése, összehasonlítása
  • Tárgyalásokon való részvétel
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Műszaki egyeztetéseken való részvétel
  • Tendereztetési folyamatokban való aktív közreműködés
  • Kapcsolattartás, együttműködés a társosztályokkal
  • Riportok, elemzések (heti, havi) készítése

Elvárások

  • Felsőfokú iskolaivégzettség (műszaki vagy kereskedelmi vagy logisztikai)
  • 3-4 éves beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Építőipari anyagok ismerete
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Angol és/vagy német nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Nagy munkabírás, rugalmas

Előnyt jelent

  • Logisztikában szerzett tapasztalat
  • Tárgyieszköz nyilvántartó program használatában szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerekben való tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes német nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Aktív közösségi és sportélet
  • Versenyképes javadalmazás

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Bojtár utca 51.

Jelentkezni önéletrajz csatolásával ezen az oldalon tudsz!

Kapcsolódó cikkek

Garanciális projektmenedzser

Munkalehetőség azonnali kezdéssel.

Építész tervező

Koncepciótervek, kivitelezési tervek, egyeztetések.

Kivitelezési műszaki előkészítő mérnök

Munkalehetőség elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak.