Hirdetés

Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Csapatunkat folyamatosan bővítjük, jelenleg tervezői konzulens pozícióba keresünk munkatársat.

Cégünk, a BE LIGHT! profilja a világítástechnikai tervezés és világítástechnikai rendszerek értékesítése. Számos hazai nagyberuházást, irodát, áruházat, raktárat, ipari csarnokot, üzletet tudhatunk referenciáink közt. Hiszünk abban, hogy a világítás értéket teremt, és célunk, hogy olyan világítási kultúrát valósítsunk meg, amely azon túl, hogy ergonomikus és környezettudatos, az embert helyezi a középpontba. Büszkék vagyunk arra, hogy ezt a filozófiát többek közt olyan jelentős hazai épületeken sikerült láthatóvá tennünk, mint a Duna Aréna, a Groupama Aréna, Megyeri híd, a Pannonhalmi Bazilika és a Budapest Music Center.

Mi lesz a konkrét feladatod tervezői konzulensként?

  • Építész, belsőépítész tervezőkkel való kapcsolattartás, konzultáció
  • Munkájuk segítése a tervezés folyamán
  • Árajánlatok írása
  • Világítástechnikai számítások, méretezések készítése (nyugi, ezt megtanítjuk, ha nem tudod )
  • Tenderdokumentációk összeállítása

Az alábbiakból magadra ismersz?

  • Felsőfokú műszaki végzettségem van
  • Ügyfélközpontú a gondolkodásmódom
  • Csapatjátékos vagyok
  • Az angol nem probléma
  • A tervezőszoftverekkel (CAD) barátságban vagyok

Mit kínál a Be Light?

  • Versenyképes fizetést
  • Látványos projektekben való részvételt
  • Hosszú távú perspektívát
  • Prémium kategóriájú munkakörnyezetet + jó kávét
  • Dinamikus csapatot
  • Nemzetközi tréningeket

Szükséges tapasztalat

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye

  • Budapest, II. kerület

Hogyan jelentkezhetsz?

Állítsd össze fényképes CV-det, és küldd el a hr@belight.hu címre „Tervezői konzulens” tárggyal.

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Az összes kültéri mélysugárzó előnyei egy testben

Visszafogott formavilág, kompakt méret, emelt színvisszaadás, állítható fókusz és dönthető optika – ez a Catch.

Megérkezett a világítástechnika bibliája

Több mint 1100 oldalas, a technikai információk mellett inspiráló projekttotókkal teli katalógust készített a világ egyik vezető világítástechnikai gyártója, a Delta Light.

Brick Light: amikor a tégla világít

Íme a legrégibb és legtermészetesebb építőanyag, a klinkertégla világítótestbe oltott verziója!

Hirdetés