Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Munkalehetőség azonnali kezdéssel.

A Market Csoport garanciális feladatokat végző leányvállalata azonnali munkakezdéssel kínál munkalehetőséget GARANCIÁLIS PROJEKTMENEDZSER pozícióba.

Feladatok

  • Hibabejelentések kezelése, intézése, határidők betartása
  • Garanciális bejárások kezdeményezése, szervezése, emlékeztetők írása
  • Folyamatos kapcsolattartás külső partnerekkel
  • Teljesítések vizsgálata, ellenőrzése, kezelése
  • Árajánlatkérések, árajánlatadások koordinálása
  • Szerződéskötések előkészítése
  • Megnyert kivitelezési projektek irányítása, ellenőrzése, dokumentálása
  • Szakértői vizsgálatok szervezése

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú műszaki területen megszerzett végzettség
  • Kivitelezésben és/vagy ingatlanüzemeltetésben szerzett min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeret: MS Office
  • B kategóriás jogosítvány (aktív vezetési gyakorlattal)
  • Csapatjátékos attitűd, emellett képesség az önálló munkavégzésre
  • Eredmény- és minőségközpontúság
  • Nagyfokú precizitás

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budakalász

Jelentkezni ezen a linken tudsz!

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Beszerzési munkatársat keresünk

Elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett szakember jelentkezését várjuk.

Kivitelezési előkészítő mérnököt keresünk

Lehetőség elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett munkavállalónak.

Plakáton köszöntötték a jubiláló kollégákat

A hűséges munkatársak jutalmat is kaptak.

Hirdetés