Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Hazai és nemzetközi középületek, műemlék épületek, ipari épületek tervezéséhez keresünk építész tervezőt Szentendre belvárosában lévő irodánkba.

Feladatkör:

  • építészeti tervezés koncepciótól a kiviteli tervekig hazai és nemzetközi középületek, műemlék épületek, ipari épületek tervezése során
  • 3D BIM tervezés
  • kapcsolattartás társtervezőkkel
  • dokumentációk készítésében való közreműködés

Elvárások:

  • felsőfokú egyetemi végzettség
  • angol vagy német nyelvtudás
  • igényes munkavégzés, határidők tartása
  • önálló tevékenység csapatmunkában

Lehetőség:

  • szakmai fejlődés, saját szakmai programokkal
  • igényes, minőségi munkakörnyezet
  • stabil háttér
  • lehetőség kivitelezés közbeni művezetésben való gyakorlatszerzésre
  • bizalomteljes csapatban való együttműködés

Honlap: www.jassomuhely.hu

Jelentkezni önéletrajzzal, portfólióval az e-mail címen e-mail címen lehet.

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Garanciális projektmenedzser

Munkalehetőség azonnali kezdéssel.

Építész tervező

Koncepciótervek, kivitelezési tervek, egyeztetések.

Kivitelezési műszaki előkészítő mérnök

Munkalehetőség elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak.

Hirdetés