Csatlakozz a BORD csapatához építész tervezőként Budapesten!

Építész tervező munkatársat keresünk hosszú távra, összetett feladatkörrel, ami végigkíséri a tervezési folyamat teljes hosszát, koncepcióalkotástól kivitelezésig.

Amit ajánlunk:

  • Lendületes csapat
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőségek
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiváló munkakörülmények

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség és szakmai tapasztalat
  • Jártasság kiviteli tervdokumentáció készítésében
  • Program ismeret: ArchiCAD, Photoshop, MS Office
  • 3D tervezési képesség
  • Jó szervezőkészség, önálló munkavégzésre való képesség, terhelhetőség
  • Precizitás, megbízhatóság, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • AutoCAD, Revit, 3ds Max ismerete
  • Egyéb látványtervező programok használata
  • Angol nyelv ismerete

Várjuk jelentkezésed (magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, csatolmány vagy link formátumban megosztott portfólióval, fizetési igénnyel és a legkorábbi várható kezdés időpontjával) erre az email címre: email címre.

Tárgy: Pályázat építész tervező pozícióra

Bemutatkoznak a SHARE Budapest előadói – Gianluca Racana / Zaha Hadid Architects

Találkozz a Zaha Hadid Architects igazgatójával a SHARE Budapest 2021 rendezvényén!

Ufó a parkban – Hungexpo F1 fogadóépület

Űrhajó forma szállt le a hajdani Budapesti Nemzetközi Vásár területén. Botzheim Bálint írásának szerkesztett változatát az OCTOGON 170-es lapszámából közöljük.

Nyilvánosak a 17. Média Építészeti Díjának finalistái

Indulhat a közönségszavazás, október 31-ig tíz terv és tíz épület közül lehet választani.