Belsőépítész-tervező munkatársat keres a Code Showroom.

Elvárások

  • építész / belsőépítész vagy más szakirányú végzettség
  • munkájára igényes, precíz és megbízható
  • magabiztos és helyes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • számítógépes ismeret (Office, Archicad 18/21, Adobe Photoshop)
  • csapatmunka, terhelhetőség, jó kommunikációs készség, problémamegoldás
  • a feladatkörhöz tartozik a projektmenedzsment és művezetés, kivitelezőkkel és megrendelőkkel való kapcsolattartás, illetve a munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ismerete és elvégzése (árajánlatok és szerződések készítése, projektadminisztráció elvégzése)

Előnyt jelent

  • hasonló környezetben szerzett gyakorlat
  • nagyfokú kreativitás, térlátás
  • rugalmasság

Amit kínálunk

  • stabil, biztos, nagy potenciálokkal rendelkező munkahely
  • lehetőség kiváló szakmai fejlődésre
  • korszerű munkakörülmények
  • szakmai felkészültség, változatos megbízások
  • lendületes, együttműködő csapat
  • az elvárásoknak megfelelő, versenyképes bérezés

Jelentkezni itt tudtok.

Kapcsolódó cikkek

A városok a legfőbb felelősségünk

A 92 éves korában elhunyt Cesar Pellire emlékezünk.

Építészeti kitekintés Brazíliába

Megnéztük, milyen házakat építettek mostanában Brazíliában, és kicsit a múltba is visszamegyünk Walter Gropius nyomán.

"Az ökológiai lábnyommal mi a helyzet?"

Interjú Csomay Zsófiával.