Elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett szakember jelentkezését várjuk.

A Market Építő Zrt., piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget beszerzési munkatárs pozícióba, azonnali belépéssel.

Feladatok

  • Árajánlatok bekérése, elemzése, összehasonlítása
  • Tárgyalásokon való részvétel
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Műszaki egyeztetéseken való részvétel
  • Tendereztetési folyamatokban való aktív közreműködés
  • Kapcsolattartás, együttműködés a társosztályokkal
  • Riportok, elemzések (heti, havi) készítése

Elvárások

  • Felsőfokú iskolaivégzettség (műszaki vagy kereskedelmi vagy logisztikai)
  • 3-4 éves beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Építőipari anyagok ismerete
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Angol és/vagy német nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Nagy munkabírás, rugalmas

Előnyt jelent

  • Logisztikában szerzett tapasztalat
  • Tárgyieszköz nyilvántartó program használatában szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerekben való tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes német nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Aktív közösségi és sportélet
  • Versenyképes javadalmazás

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Bojtár utca 51.

Jelentkezni önéletrajz csatolásával ezen az oldalon tudsz!

Kapcsolódó cikkek

Kivitelezési műszaki előkészítő mérnök

Munkalehetőség elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak.

Tökéletes relaxáció a MOME campusával

Ha nem hiszed, hogy lehetséges, nézd meg ezt a videót!

A Párisi Udvar felér egy időutazással

Korok és stílusok, fantázia és valóság, élő munka és százéves high-tech alkot lélegzetelállító elegyet.