Junior Belsőépítész tervezői pozícióra keres új munkatársat a MOOD!

MOOD Kft | Hogy kik vagyunk mi?

Nyitott szemlélettel járjuk a világot. Látunk is...egyedi gondolatok, merész megvalósítások.
Nagyvárosi irodák vagy bájos kis kávézók nálunk nincs túl kicsi vagy túl nagy projekt. Fenntarthatóság minden értelemben...Hivatás és szenvedély. Országszerte dolgozunk, generál tervezőirodaként.
Új dimenziót nyitunk az enteriőrben! #ElevatingYourMood|

FELADATOK

•vezető tervező és senior tervező munkájának segítése

•terv feldolgozás, felmérési tervek készítése, részfeladatok elvégzése

ELVÁRÁSOK

•1-2 év releváns szakmai tapasztalat

•kreativitás és probléma megoldó képesség

•képesség önálló és csapatmunkára

•kiváló kommunikációs képesség

•innovatív gondolkodásmód

•terhelhetőség

•tervezőprogramok ismerete : Archicad, Adobeprogramok, Lumion, Twinmotion

•3D modellezésben való jártasság

•pontos, precíz munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK

•versenyképes fizetés

•kreatív és inspiráló munkakörnyezet

•szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek

•hosszútávú karrierlehetőség, változatos projektek, nyitott szemlélet az innovációra

Jelentkezéshez küldd el releváns szakmai portfoliód és egy rövid moticáviós levelet a hello@moodinterior.hu email címre!|
HELYSZÍN: Pécs
FOGLALKOZTATÁS TÍPUSA: teljesmunkaidő
JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2024.február1

Kapcsolódó cikkek

Egy monolit önazonosságáról

Az új Néprajzi Múzeum és Látogatóközpont. Cikkünk az OCTOGON magazin 175-ös (2022/3-as) lapszámából.

Napfény minimál

Letisztult vonalú, tájjelegű házat tervezett a Presicci + Pantanella D'Ettorre Architetti Orbetellóban.