Senior Belsőépítész tervezői pozícióra keres új munkatársat a MOOD!

Mood Kft. | Kik vagyunk?

Nyitott szemlélettel járjuk a világot. Látunk is…egyedi gondolatok, merész megvalósítások.
Nagyvárosi irodák vagy bájos kis kávézók - nálunk nincs túl kicsi vagy túl nagy projekt. Fenntarthatóság minden értelemben… Hivatás és szenvedély. Országszerte dolgozunk, generál tervezőirodaként.
Új dimenziót nyitunk az enteriőrben! #ElevatingYourMood

FELADATOK

  • komplex belsőépítészeti munkákhoz tervezőt, aki a vezető tervező/tervezők,

  valamint szakági tervezőkkel és a megrendelővel, esetleges beszállítókkal együttműködve képes az egyes projektek teljes körű lebonyolítására.

ELVÁRÁSOK

  • legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • párhuzamosan futó projektek kezelésében jártasság
  • önálló munkavégzésre és munkaszervezésre való képesség
  • prezentációs készség és a prezentációk összeállítása
  • kiváló kommunikációs és ügyfélkezelési affinitás
  • innovatív gondolkodásmód és kreatív megoldások
  • terhelhetőség
  • tervezőprogramok ismerete | Archicad, Adobe programok, Lumion, Twinmotion |
  • 3D modellezésben való jártasság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kozmopolita szemlélet

ELŐNYT JELENT

  •  látványtervezésben való jártasság
  • angol nyelvtudás
  • AutoCAD, 3Dsmax, Sketchup programok ismerete
  • széles körű szoftverismeret és azok hatékony alkalmazása
  • párhuzamosan futó projektek kezelése

AMIT KÍNÁLUNK

  •  versenyképes fizetés
  •  kreatív és inspiráló munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • hosszú távú karrierlehetőség, változatos projektek, nyitott szemlélet az innovációra

Jelentkezéshez küldd el releváns szakmai portfoliód és egy rövid moticáviós levelet a hello@moodinterior.hu email címre!
HELYSZÍN: Pécs
FOGLALKOZTATÁS TÍPUSA: teljesmunkaidő
JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2024.február1

Kapcsolódó cikkek

Templomrom eltolható tetővel | A Piranesi-díj 2022 nyertese

Az idei díjazott egy szlovén templom.