Hazai és nemzetközi középületek, műemlék épületek, ipari épületek tervezéséhez keresünk építész tervezőt Szentendre belvárosában lévő irodánkba.

Feladatkör:

  • építészeti tervezés koncepciótól a kiviteli tervekig hazai és nemzetközi középületek, műemlék épületek, ipari épületek tervezése során
  • 3D BIM tervezés
  • kapcsolattartás társtervezőkkel
  • dokumentációk készítésében való közreműködés

Elvárások:

  • felsőfokú egyetemi végzettség
  • angol vagy német nyelvtudás
  • igényes munkavégzés, határidők tartása
  • önálló tevékenység csapatmunkában

Lehetőség:

  • szakmai fejlődés, saját szakmai programokkal
  • igényes, minőségi munkakörnyezet
  • stabil háttér
  • lehetőség kivitelezés közbeni művezetésben való gyakorlatszerzésre
  • bizalomteljes csapatban való együttműködés

Honlap: www.jassomuhely.hu

Jelentkezni önéletrajzzal, portfólióval az e-mail címen e-mail címen lehet.

Kapcsolódó cikkek

Építész tervező és BIM modellező csapattagokat keres a TIBA

A TIBA munkáinak léptéke változatos; a kisebb tervezési feladatoktól kezdve a belvárosi palotarekonstrukciókon át tömböket átfogó irodaprojektek és városléptékű fejlesztések alkotják a cég portfólióját. Csapatunk jelenleg is Magyarországon ikonikus jelentőséggel bíró épületeken dolgozik, emellett magas színvonalú munkakörülményeket és kellemes munkahelyi légkört biztosít, támogató és fejlődő közösséggel.

Építész-designert keres Fónagy Dóra stúdiója

Izgalmas építészeti- és belsőépítészeti projekteken dolgozhatsz.

Tervező / műszaki előkészítő munkatársat keres az Arkhenea

Konszignációs rajzok, bútorozási koncepciótervek készítése a fő feladat, a látványos projekteken dolgozó, lendületes családias csapattal. A jelentkezéseket az arkhenea@arkhenea.hu e-mail címre várják.