Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Vasbetonelem előregyártó üzem keres dolgozót.

Az erdőtelki PreBeton Zrt. vasbetonelem előregyártó üzemébe, elhivatott, kiváló, minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget FOLYAMATMÉRNÖK pozícióba.

Feladatok

  • Termelési folyamatok műszaki támogatása;
  • Gyártási folyamatok, felülvizsgálata, optimalizálása, átfutási idők monitorozása, utókalkulációja, adminisztrációja,
  • Változások kezelése, bevezetése, nyomon követése;
  • Hatékonyságnövelő és veszteségcsökkentő intézkedések meghatározása;
  • Hibaelemzésekben és gyökér-ok elemzésekben való aktív részvétel;
  • Gyártási dokumentáció készítése, karbantartása;
  • Gyártást támogató rendszer adminisztrációja, törzsadatainak karbantartása
  • Beszerzések, árajánlatok, megrendelések kezelés
  • Új termékek árajánlatának elkészítésében való aktív részvétel
  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos feladatokban való részvétel és ezek mérnöki koordinálása (sorok, gépek, készülékek beszerzése, specifikáció elkészítése, gyártási folyamatok kidolgozása, BOM létrehozása)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Legalább 3 év folyamatmérnöki tapasztalat
  • Folyamat szakértői és tervezési ismeretek
  • Építőipari rendszerek, szabványok ismerete
  • Műszaki rajzoló programok gyakorlati ismerete (AUTOCAD,3D-s rajzoló programok, pl. SOLID EDGE)
  • kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Folyamatszemlélet, precizitás

Előnyt jelent

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Valamely vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Kihívásokkal teli szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Képzési lehetőségek

Jelentkezni ezen a linken tudsz!

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Kivitelezési műszaki előkészítő mérnök

Munkalehetőség elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak.

Építész-tervezőt keres Fónagy Dóra építészeti és design stúdiója

Családi házakon, hoteleken, éttermeken dolgozhatsz, és részt vehetsz egy multidiszciplináris stúdió sokrétű munkájában.

Belsőépítész-tervező munkatárs

Belsőépítész-tervező munkatársat keres a Code Showroom.

Hirdetés