Hirdetés

Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Egyedi lámpatestek és világító installációk tervezésével és gyártásával foglalkozó gyártó, szerelő, innovációra építő vállalkozásunk ajánlatadó előkészítő munkatársat keres!

Olyan tapasztalt munkatársat keresünk, aki munkájára igényes nyitott személyiség és szívesen kamatoztatja szaktudását összetett, jellemzően egyedi és kisszériás gyártású termékeink árazásában.

Műhelyünk a 11. kerületben, jól megközelíthető ipartelepen található.

F E L A D A T O K:

  • egyedi alkatrészek (acél, alumínium) összeállítása, hegesztése jellemzően AWI-val
  • forgácsolás, ötvös, fémcsiszolási, fényezési munkák elvégzése
  • műszaki rajzok gyakorlott olvasása
  • gyártástechnológa meghatározása
  • kivitelezési megoldások műszaki skicceinek elkészítése
  • tervezési folyamat közbeni ellenőrzés, egyeztetés, tanácsadás
  • lakatos részleg gépeinek felügyelete, karbantartása és az ezekhez tartozó fogyóeszközök raktárkészletének ellenőrzése, kiírása
  • lakatos részleg munkakörülményeinek felügyelete, megfelelő munkakörülmények megteremtése

ELVÁRÁSAINK:

  • minimum 3-5 év tapasztalat lakatos munkakörben • AWI hegesztésben nagy jártasság és tapasztalat • precizitás
  • rugalmasság
  • csapatmunka és önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT AJÁNLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • jó hangulatú, fiatalos csapat
  • izgalmas feladatok
  • 11. kerületi, könnyen megközelíthető munkahely

ELŐNYT JELENT:

  • felsőfokú műszaki végzettség

J E L E N T K E Z É S:
Önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az ‣‣‣ info@lumoconcept.com címre várjuk!

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Termelésvezetőt keres a LumoConcept

Egyedi lámpatestek és világító installációk tervezésével és gyártásával foglalkozó műhelyünk új termelésvezető munkatársat keres!

Építészeti stúdió és design brand az idei Highlights of Hungary jelöltjei között

Biogazdaság, hátizsák vagy esetleg egy építészeti stúdió lesz a befutó? Inspiráló alkotások a hazai kreatív világból, szavazni február 10-ig lehet.

A Budapest Evezős Egyesület telephelyének fejlesztési lehetőségei

Az építészeti koncepció meghatározó eleme a környezettel való szoros kapcsolat.

Hirdetés