A GMB Solutions Zrt. a DEKO üvegfalak kizárólagos magyarországi forgalmazója munkatársat keres ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK pozícióra (pályakezdők jelentkezését is várják).

A GMB Solutions Zrt. beltéri üveg térelválasztó szerkezetek szakkivitelezőként a dinamikusan fejlődő magyarországi irodapiac meghatározó szereplője.

Feladatod a beérkező ajánlatkérések feldolgozása, tervdokumentációk ellenőrzése, szükség esetén ajánlatkérőtől kiegészítő információk és tájékoztatások bekérése, majd az ajánlati kalkuláció elkészítése.

Főbb feladatok, munkák:

  • Árajánlatok készítése

  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és a beszállítókkal

  • Tervdokumentációk átvizsgálása, adatok gyűjtése

  • Műszaki és egyéb dokumentációk összeállítása

  • Anyagrendelések kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség

  • Műszaki rajz olvasása

  • MS Office programok stabil, felhasználói szintű használata

  • AutoCAD és/vagy ArchiCAD ismerete

  • Jó problémamegoldó képesség

  • Precíz munkavégzés

  • Csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség (magasépítő technikus, építő- vagy építészmérnök)

  • Ajánlatkészítésben, építőipari előkészítésben szerzett tapasztalat

  • Nagyfokú önállóság, kezdeményezőkészség

  • Angol középfokú nyelvtudás (szóban, írásban)

Amit nyújtunk:

  • Teljes körű betanítás

  • Biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél

  • Fiatal, dinamikus csapat;

  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;

  • Kiváló munkahelyi körülmények;

  • Mobiltelefon

A munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület.

A jelentkezéseket ide várják: e-mail címen

Kapcsolódó cikkek

A Néprajzi Múzeum üvegei | GMB Solutions Zrt. (X)

Az Új Néprajzi Múzeum beltéri üveg válaszfalait a GMB csapata kivitelezte.

„Meggörbült” üvegfelületek a Magyar Zene Házában

A GMB Solutions szállította az épület egyedi üvegfalait.

Szuper játszóterek az ország minden részében

Gyerekek a városban című sorozatunk következő részében az S-TÉR Kft. játszóterei közül válogatunk.