Hirdetés

Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Gellért téri építésziroda keres munkatársa(ka)t bővülő csapatába.

A XI. kerületi SPP Architecture építésziroda bővülő csapatába Építész Tervező munkatársa(ka)t keres. A humorérzék nem elvárás, de jelentős előny – ahogy a szakma iránti elkötelezettség is.

Elvárás:

  • ArchiCad software ismerete
  • építész tervezői műszaki ábrázolás ismerete
  • precíz, önálló munkavégzés
  • motiváltság
  • angol nyelv alapszintű ismerete
  • minimum 2 év munkatapasztalat
  • humorérzék nem elvárás, de jelentős előny
  • szakma iránti elkötelezettség nem elvárás, de jelentős előny

Amit kínálunk;

  • professzionális munkakörnyezetet
  • hosszú távú együttműködést
  • izgalmas projektekben való részvételi lehetőség
  • mindennapi munkában közvetlenséget, emberséget
  • elvárásokhoz optimalizált, versenyképes bérezés
  • munkavégzés XI. kerületi (Gellért téri) irodánkban

Portfólió;

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

High-tech kilátó a Szilícium-völgyben

A 61 méter magas építmény maga termeli majd meg a működéséhez szükséges energiát.

Padok a kapolcsi ravatalozóban

Különleges eljárással készített rendhagyó műtárgyat a MOME Építészeti Intézetének csapata.

Európa egyik legjobbja a Bécsi Főpályaudvar

A Consumer Choice Center 2021-ben a Bécsi Főpályaudvart választotta a második legutasbarátabb pályaudvarnak Európában.

Hirdetés