Hirdetés

Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Archicadben magabiztosan mozgó munkatársat keresnek.

Archicadben magabiztosan mozgó munkatársat keres a RAPA Architects csapata az I. kerületi irodájába.

Elvárások

  • Befejezett építész tanulmányok
  • Magasszintű Archicad tudás
  • Esztétikai és műszaki igényesség

Előnyt jelent

  • Építész és belsőépítész kiviteli tervek készítésében való jártasság
  • Egyéb 3d modellező és látványtervező programok ismerete

Amit kínálnak

  • Fiatalos, lendületes, elhivatott csapat
  • Egyedülálló projektek
  • Egyedi tervezési feladatok, változatos feladatkör
  • Azonnali munkakezdés, 8 órás, teljes munkaidős állás

Szakmai tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel! Az irodáról többet megtudhatsz a rapa.hu oldalon, illetve a stúdió Instagram profilján. Ha csatlakoznál, jelentkezz portfólióddal az adam@rapa.hu e-mail címen!

(A RAPA egyik friss épületét A ház, mint képtárgy címmel mutatta be az OCTOGON legújabb, 169-es (2021/5-ös) lapszáma.)

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Belsőépítészt keres a DVM group

Dinamikusan növekvő vállalat tervezőcsapatához csatlakozhatsz.

Építésvezetőt keres a Pharos95

Már nem csak a sportpályák építésében jeleskedik az építőipari kivitelező vállalat.

Junior fenntarthatósági tanácsadót keresnek

A DVM group dinamikusan növekvő csapatához csatlakozhatsz.

Hirdetés