Hirdetés

Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

A hazai kommunikációs piac kiemelt szereplője, a MITTE Communications account managert keres.

Téged keresünk, ha:

  • Minimum 2 éves ügynökségi tapasztalattal rendelkezel széleskörű iparági, főként építőipari ismeretekkel
  • Magabiztosan mozogsz a reklám-, kommunikáció- és PR-területeken is
  • Jártas vagy az offline és online marketing eszközeiben
  • Van tapasztalatod arculattervezési folyamatok menedzselésében
  • Könnyedén megtalálod a közös hangot a különböző iparági ügyfelekkel és nem feledkezel meg a networking jelentőségéről sem
  • A projektmenedzsment, innovatív szemlélet és a kreatív problémamegoldó készségek nem csak hangzatos szavak az önéletrajzodban
  • Kiváló meggyőző képességeddel bármilyen prezentációt, tárgyalást könnyedén levezényelsz
  • Kiválóan kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt
  • Nem okoz gondot a határidők pontos betartása
  • Közösségi ember vagy, aktívan résztveszel a közösségünk építésében
  • Dinamikus, pozitív, határozott személyiség vagy erős belső motivációval
  • Nehéz helyzetekben sem veszted el a türelmed, rugalmasan kezeled a legkülönösebb kéréseket is

Ezekben a feladatokban számítunk majd rád:

  • Kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás és hálózatépítés ügyfeleinkkel
  • Konfliktusok kezelése, a cég érdekeinek és az ügyfelek kiszolgálásának maximális összehangolása
  • Projekmenedzsment, feladatok kiadása és határidők betartása
  • Prezentáció készítése és személyes prezentálása
  • Megrendelések és árajánlatok elkészítése, utánkövetése, szerződéskötés
  • Szoros együttműködés a menedzsmenttel és a szövegíró, account és art director munkatársakkal

Előnyt jelent

  • Stratégiai, analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Kutatási projektekben projektmenedzsment tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Professzionális, stabil háttér
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Színes és változatos ügyfélkör
  • Rugalmas helyszíni munkavégzés (iroda és home office)

Küldd el a fényképes önéletrajzod, valamint fizetési igényed és azt, hogy mikor tudnál kezdeni a hr@mittecomm.com címre.

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Építész-tervezőt keres Fónagy Dóra építészeti és design stúdiója

Családi házakon, hoteleken, éttermeken dolgozhatsz, és részt vehetsz egy multidiszciplináris stúdió sokrétű munkájában.

Vezető projektmenedzser

Vezető projektmenedzsert keres a Hello Wood!

Hirdetés