Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Vezető projektmenedzsert keres a Hello Wood!

Ha mindenkivel szót értesz a tervezőktől kezdve a menedzsmenten át az alvállalkozókig, tudod őket koordinálni és van legalább 3 éves tapasztalatod projekt-és csapat vezetésben, akkor elég valószínű, hogy téged keresünk. Ha műszaki területen szerzett tapasztalatod is van és mindig érdekelt egy kreatív iparágban működő vállalat élete, akkor viszont biztos, hogy rád várunk. Jelentkezz a Hello Wood építész stúdiójába vezető projektmenedzsernek!

Feladatok

  • a cég projektjeinek koordinálása, szervezése (tervezéstől a helyszíni kivitelezésig)
  • projektmenedzserek napi munkájának koordinálása, szervezése
  • szoros együttműködés a tervezőkkel és projektmenedzserekkel
  • részvétel a feladatok, erőforrás szervezésében, elosztásában
  • projekt kontrolling (ütemterv, pénzügyi terv, határidő)
  • megrendelőkkel történő kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • részvétel ajánlatok összeállításában, szerződések kezelése

Elvárás

  • 3-5 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • jó problémamegoldó- és szervezőkészség
  • kiváló kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés, rugalmasság
  • előny: kreatív/gyártásvezetői/műszaki területen végzett projektmenedzsment
  • előny: ’B’ kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Jó hangulatú, kreatív csapatban történő munkavégzés, fejlődési lehetőség és szakmai kihívás, magyar-és nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Bérezés: piacképes. Béren felüli juttatások, valamint teljesítményarányos bónusz/egyéni célprémium.

Jelentkezés: bérigény megjelölésével a job@hellowood.eu email címen (Lakatos Niki).

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Ilyen, amikor az építészhallgatók a Tokaji borvidéken alkotnak

Ilyen volt a 3. Hello Wood Építész Mustra.

Így teszik otthonná a lakást a lámpák

A 2019-es lámpatrendek jegyében 3+1 praktikus tipp azoknak, akik a lakásuk világítását szeretnék hangulatosabbá tenni.

Organikus, de másként: a Textúra Étterem

Természetközpontúság, matematika, minimálfuturizmus: ezt ötvözi a Ficzere Anett tervezte beltéri installáció.

Hirdetés