Hirdetés

Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Teljes munkaidős, akár gyakornoki pozícióban.

A TECTON Építészmérnöki és Tanácsadó Kft. tervező építész kollégát keres, teljes munkaidős, akár gyakornoki pozícióban.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nagy léptékű (ipari és középület) projektek generáltervezése koncepciótól kiviteli tervig
  • Tervfeldolgozás felhőalapú csapatmunka környezetben
  • Design&build projektek mennyiségkiírása BIM szemléletben
  • Hatósági és közüzemi egyeztetési folyamatok koordinálása
  • Tervezésbe bevont szakági tervezők/szakértők koordinálása
  • Együttműködés a cégen belüli kivitelező, helyszíni mérnök csapattal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építész/építőmérnöki szakirányú végzettség
  • ArchiCAD vagy Revit program és csapatmunka magas szintű ismerete
  • Jártasság BIM szemléletű modellezésben és szakági koordinációban
  • Angol középfok – tárgyalóképes szint
  • Igényes munkavégzés, precizitás, felelősségvállalás
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, céges sztenderdek és sablonok adaptálása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyakorlati, szakmai tapasztalat
  • BIM szemléletű tervezés iránti érdeklődés
  • Látványtervező és egyéb grafikai programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő színvonalú munkakörnyezet (Graphisoft Park)
  • Jellemzően nemzetközi munkakörnyezet és tervezési csapat
  • Napi szintű kapcsolat a kivitelezéssel, design&build szemléletű munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés, BIM továbbképzési lehetőségek
  • Hosszú távú lehetőségek és foglalkoztatás

Állás, munka, jellege:

  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidős / Gyakornoki

Munkavégzés helye:

  • 1031, Budapest, Graphisoft Park, Záhony utca 7.

  • PDF formátumú önéletrajzzal (vagy portfólióval)
  • A jelentkezéseiteket a lidia.toth@tecton.co.hu e-mail címre várjuk!

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

"Többet véltem használhatni hazámnak, ha itthon maradok.”

100 éve hunyt el Schulek Frigyes.

Meghalt Kapy Jenő

Hosszan tartó betegség után hunyt el 77 éves korában 2019. augusztus 19-én.

A lebegő hatás és átforduló homlokzat

Így néznek ki az Equitone homlokzatburkolatai családi házakon.

Hirdetés