Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Munkalehetőség azonnali kezdéssel.

A Market Csoport garanciális feladatokat végző leányvállalata azonnali munkakezdéssel kínál munkalehetőséget GARANCIÁLIS PROJEKTMENEDZSER pozícióba.

Feladatok

  • Hibabejelentések kezelése, intézése, határidők betartása
  • Garanciális bejárások kezdeményezése, szervezése, emlékeztetők írása
  • Folyamatos kapcsolattartás külső partnerekkel
  • Teljesítések vizsgálata, ellenőrzése, kezelése
  • Árajánlatkérések, árajánlatadások koordinálása
  • Szerződéskötések előkészítése
  • Megnyert kivitelezési projektek irányítása, ellenőrzése, dokumentálása
  • Szakértői vizsgálatok szervezése

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú műszaki területen megszerzett végzettség
  • Kivitelezésben és/vagy ingatlanüzemeltetésben szerzett min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeret: MS Office
  • B kategóriás jogosítvány (aktív vezetési gyakorlattal)
  • Csapatjátékos attitűd, emellett képesség az önálló munkavégzésre
  • Eredmény- és minőségközpontúság
  • Nagyfokú precizitás

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budakalász

Jelentkezni ezen a linken tudsz!

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Hirdetés