Hirdetés

Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Már nem csak a sportpályák építésében jeleskedik az építőipari kivitelező vállalat.

Az élő- és műfüves sportpályaépítés egyik vezető szereplője, a Pharos95 már nagyszabású és sokrétű magas- és mélyépítési projektekben is szerepet vállal, mint a Sándor-Metternich Kastély műemléki felújítása. Csatlakozz a dinamikusan fejlődő céghez most!

Alapinformációk az állásról:

  • Munkavégzés helye: Pest-Megye
  • Munkatípus: teljes munkaidős
  • Állás betöltésének kezdete: azonnal betölthető

Főbb feladatok:

  • Új középület építés, vagy felújítási munkák irányítása
  • Projektek munkafolyamatokra bontása, ütemterv készítése – heti aktualizálása, felügyelete
  • Az alvállalkozói és saját létszám munkájának koordinálása
  • Építőanyag és eszköz szükséglet felmérése
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • A projektvezető folyamatos informálása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal
  • Környezetvédelmi, munkavédelmi rend felügyelete
  • Adminisztratív feladatok (e-napló stb.)
  • Projektek dokumentálása, átadási dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • FMV jogosultság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (ms office)
  • Kiváló probléma megoldó készség
  • Legalább 5 év építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kifogástalan kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • céges gépjármű, laptop és telefon

További részletek és jelentkezés ezen az oldalon.

(Fejléckép: a Sándor-Metternich Kastély díszudvara, fotó: Pharos95)

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Építész tervező

Koncepciótervek, kivitelezési tervek, egyeztetések.

Kivitelezési műszaki előkészítő mérnök

Munkalehetőség elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak.

Építész-tervezőt keres Fónagy Dóra építészeti és design stúdiója

Családi házakon, hoteleken, éttermeken dolgozhatsz, és részt vehetsz egy multidiszciplináris stúdió sokrétű munkájában.

Hirdetés