Értékesítési munkatársat keresünk!

Elsősorban a legfontosabb hazai és nemzetközi építészeti, illetve design eseményeket, aktuális projekteket, továbbá az építészet jövőjét hosszú távon meghatározó trendeket bemutató, adott havi tematika mentén működő octogon.hu felületeinek értékesítésére várjuk a jelentkezőket.

A Pulitzer-emlékdíjjal kitüntetett, évi nyolc alkalommal megjelenő OCTOGON architecture&design magazin elsősorban a hazai és a régiós kortárs építészettel, designnal és a szélesebb értelemben vett vizuális kultúrával foglalkozik. Másik magazinunk, az Octogon Deco alapvetően a belsőépítészet, lakberendezés és a design tárgykörére koncentrál. Színvonalas, magas minőségű, prémium kategóriát képviselő megoldásokat mutat be hazai tervezőktől - legyen az lakás, boltbelső, étterem vagy szálloda. Emellett egy-két határterületet érintő állandó rovat – mint a gasztro és a divat – is színesíti a tartalmat.

Weboldalunk, az octogon.hu célja pedig, hogy Magyarországon és a világban zajló legfontosabb építészeti és design eseményeket közérthetően mutassa be. A témáknál kiemelt hangsúlyt kapnak a hazai és a régióbeli közösségek tevékenységek, az innovatív ötletek bemutatása, a zöld energia és az építészet kapcsolata, valamint azok a tendenciák, amelyek az építészet jövőjét hosszú távon meghatározhatják. Csapatunk bővül, jelenleg értékesítési területre keresünk munkatársat. A pozícióval kapcsolatos információk alább olvashatók.

Értékesítési munkatárs (online fókusszal)

Az új munkatárs feladatai:

  • Elsősorban az octogon.hu felületeinek értékesítése
  • Potenciális partnerek felkutatása
  • A meglévő kapcsolatrendszer karbantartása
  • Új kapcsolatok kialakítása, hirdetésszervezés
  • A hirdetések menedzselése, az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása
  • Konkurencia figyelése, elemzése

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Médiaértékesítési tapasztalattal rendelkezik
  • Jártasság online médiaértékesítésben és marketingben
  • Érti és tudja a marketing és a PR rejtelmeit
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Gyorsan és hatékonyan használja a számítógépet
  • Képes önállóan dolgozni
  • Szeret és tud személyesen tárgyalni

A leendő munkatárs előnyben van a többi jelölttel szemben, amennyiben rendelkezik:

  • Meglévő hirdetői kapcsolatrendszerrel
  • Legalább 2 éves értékesítői tapasztalattal
  • Angol nyelvtudással

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Kimagasló jutalékszint
  • Rugalmas munkavégzési hely

Fényképes önéletrajzzal bérigény megjelölésével. Mail: hr@belight.hu